NÁŠ PŘÍBĚH aneb JAK TO VŠECHNO ZAČALO...

"Když Andrea Moravcová (toho času čerstvá novomanželka předsedy TJ Martina Moravce a velký příznivce Predator a Spartan Raců) přišla vloni na podzim s myšlenkou uspořádat myslívskou analogii podobného závodu, nikdo z celého výboru Sokola a ostatních organizátorů netušil, jak dlouhá a náročná cesta nás čeká.
Všichni místní ví, že v okolí Myslíva, Nehodíva a Polánky je nádherná příroda, většinou z kopce do kopce, což z ní dělá ideální terén pro vytrvalecký závod plný překážek. Nejdříve vznikla trasa, kterou jsme postupně, až do posledních hodin před startem, zaplňovali tu lehčími, tu těžšími a leckdy až vražednými překážkami. Původní záměr byl mít v závodě asi 30 překážek, ale kreativita některých našich kolegů byla nezastavitelná, takže finální počet překážek se ustálil někde kolem padesáti.
Organizační tým závodu složený hlavně z členů výboru TJ Sokol Myslív, doplněný o rodinné příslušníky a přátele zblízka i zdaleka se hlavně v posledních čtrnácti dnech vyšponoval k velkému výkonu a i když jsme jeli naplno až do posledních chvil, nakonec vše dobře dopadlo. Velké díky patří i těm, kteří ačkoliv nepatřili do nejužšího kroužku pořadatelů, na požádání přiložili ruku k dílu a pomohli tam, kde my jsme už nemohli." shrnul J. Moravec - člen výboru TJ Sokol Myslív. 

U ZRODU NAŠEHO ZÁVODU STÁLA MYŠLENKA PŘILÁKAT MÍSTNÍ OBYVATELE KE SPORTU A PŘEKONÁNÍ SEBE SAMA. DOKÁZAT, ŽE VŠICHNI NA TO MÁME! 

POZNEJTE NÁŠ TÝM