REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ


  INFORMACE K REGISTRACI

Novinkou roku 2024 je rozdělení závodníků do závodů ELITA a RACE.
  • ELITA - Závodníci mají pouze jeden pokus na zdolání překážky. Po neúspěšném vykonání pokračují přímo na výkon náhradního úkolu. Závodníci se řídí obecnými pravidly na překážkách. Po doběhu všech závodníků následuje vyhlášení vítězů. Závodníci startují ve dvojicích s větším časovým odstupem, než bylo zvykem v minulých ročnících.

    RACE - Závodníci mají možnost více pokusů na zdolání překážky. Při opakování překážky musí pustit závodníka, který při zdolávání prvního pokusu čekal na uvolnění překážky. Tzn. při opakování překážky se zařazuje na konec závodní řady. Závodníci se řídí obecnými pravidly na překážkách. Po nesplění překážky musí závodník vykonat náhradní úkol. Vyhlášení vítězů v této kategorii neprobíhá. Závodníci startují ve dvojicích s kratším časovým odstupem.

  • Máte-li specifické požadavky ke startovní listině (např. požadavek s kým chcete startovat), napište nám. :-) Budeme se Vám snažit vyjít vstříc.
  • Jakmile zpracujeme Vaši registraci, obdržíte od nás email s podklady k platbě. Nebude-li registrace uhrazena ve stanoveném termínu, automaticky bude zrušena.
  • Zaplacenou registraci je možné zdarma převést na jinou osobu. V případě potřeby nás kontaktujte. Zaplacené startovné se převede na náhradníka. Při zrušení registrace se startovné nevrací.
  • Budete-li se registrovat jako tým, každý člen týmu zašle samostatnou registraci s vyplněním požadovaných údajů. My si následně vše spárujeme dle zvoleného názvu Vašeho týmu. Při registraci týmu je nutné u každého závodníka vyplnit startovní kategorii Tým!
  • Závod se koná 20. 7. 2024